home
kontakt


Naszym kontrahentom oferujemy doradztwo techniczne, kompletację, dostawę, montaż urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie pracowników są dla naszych klientów gwarancją niezawodnego funkcjonowania oferowanych dźwigów. Potwierdza to liczne grono naszych dotychczasowych klientów.
Do najczęściej spotykanych dźwigów towarowych zalicza się dźwigi towarowe małe, których udźwig wynosi od 50-300kg  (powyżej 300kg montowane są najczęściej dźwigi towarowo-osobowe).

Dźwigi towarowe małe służą do przewożenia niewielkich towarów, ze względu na swój udźwig tj. od 50-300kg. Mają zastosowanie głównie w szkołach, przedszkolach, oraz w barach restauracjach, do przewożenia posiłków, a w biurach np. do przewożenia drobnych materiałów z magazynu. Dźwigi te mogą być montowane w szybie murowanym, bądź w konstrukcji stalowej doztarczonej wraz z dźwigiem.

Oferujemy dźwigi towarowe duże ( pow. 300kg udźwigu) o różnorodnych napędach i różnym przeznaczeniu. Oferujemy naszym klientom dźwigi, które pod względem technicznym i użytkowym są dostosowane w sposób optymalny do warunków montażu, potrzeb użytkownika oraz możliwości finansowych inwestora.

 


7:00-15:00

tel.: 089-19282
tel. kom.: 510 260 143

Adres biura:

10-683, Olsztyn
ul. Augustowska 14

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
copyright © by Oldźwig 2009 - 2024 All rigths reserved
Projekt i realizacja Artneo