home
kontakt


Naszym klientom oferujemy doradztwo techniczne, kompletację, dostawę, montaż urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie pracowników są dla naszych klientów gwarancją niezawodnego funkcjonowania oferowanych urządzeń dźwigowych. Potwierdza to liczne grono naszych dotychczasowych klientów.

Platformy zarówno pionowe jak i poziome są bardzo dobrym rozwiązaniem gdy trzeba pokonać różnicę poziomów. Stosuje się je zarówno w biurach, przedsiębiorstwach, instytucjach jak i w budynkach handlowych. Platformy to doskonałe rozwiązanie również wtedy gdy trzeba dostosować budynek już istniejący do wymoganych standardów użytkownia przez osoby  niepełnosprawne, starsze, bez potrzeby przebudowy budynku.

Oferujemy naszym klientom różne rodzaje platform:

Platformy pionowe - stosuje się zazwyczaj w celu pokonania znacznej różnicy poziomów są doskonałą alternatywą dla wind osobowych wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zapewnienia nieskrępowanej komunikacji pionowej osobom starszym, oraz niepełnosprawnym. Platformy ta praktycznie nie wymagają podszybia ani dodatkowego pomieszczenia na maszynownię. Urządzenie te może być montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Obsługa tych urządzeń jest bezpieczna, prosta, niewymagająca specjalnych szkoleń.

 
Platformy schodowe, krzesełka – Krzesełka montowane są zazwyczaj wtedy kiedy nie ma miejsca na platformę pionową. Platformy  poruszają się wzdłuż ciągu schodów, mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub na wspornikach do schodów.  Platformy schodowe posiadają możliwość samoobsługi przez osobę niepełnosprawną. Występuje możliwość montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Platformy i krzesełka mogą być montowane zarówno na schodach prostych jak i usytuowanych w różnych kontach.

 

 


7:00-15:00

tel.: 089-19282
tel. kom.: 510 260 143

Adres biura:

10-683, Olsztyn
ul. Augustowska 14

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
copyright © by Oldźwig 2009 - 2024 All rigths reserved
Projekt i realizacja Artneo