home
kontakt

Nasi pracownicy są uprawnieni i przygotowani do wykonywania prac przy wszystkich urządzeniach dźwigowych. Dla pomniejszenia kosztów ponoszonych na materiały posiadamy własne zaplecze do regeneracji niektórych podzespołów, nadających się do naprawy i ponownego użycia.

Posiadamy w ciągłej dyspozycji magazynowej większość pozycji asortymentowych części zamiennych dla utrzymania w ciągłej sprawności technicznej obsługiwanych dźwigów.

Prace wykonywane są zgodnie z obowiązującymi w firmie OLDŹWIG procedurami BHP oraz stosownymi instrukcjami, a każda czynność jest dokumentowana. Prace kontrolno - pomiarowe są wykonywane przez specjalistów d/s pomiarów i kontroli jakości, używając do tych celów specjalistycznego atestowanego wyposażenia.

Pracownicy serwisowi dbają o stan techniczny, kontrolując zespoły odpowiedzialne za bezpieczeństwo pasażerów.

Nasze Pogotowie Dźwigowe jest przygotowane do usunięcia w trybie pilnym wszystkich awarii i uszkodzeń dźwigów.

Ustala się czas dotarcia od chwili zgłoszenia awarii do pogotowia na miejsce do trzech godzin, a w przypadku zablokowania kabiny z pasażerami do 30 minut.

Pracownicy Pogotowia Dźwigowego to wysoko kwalifikowani pracownicy, którzy potrafią w bardzo szybki sposób zlokalizować źródło awarii, oraz je usunąć lub zabezpieczyć. Pracownicy Pogotowia Dźwigowego posiadają identyfikatory.

Wyposażenie Pogotowia Dźwigowego jest na wysokim poziomie. Samochody specjalne posiadają podręczny sprzęt i podzespoły do napraw.

 7:00-15:00

tel.: 089-19282
tel. kom.: 510 260 143

Adres biura:

10-683, Olsztyn
ul. Augustowska 14

copyright © by Oldźwig 2009 - 2024 All rigths reserved
Projekt i realizacja Artneo