home
kontakt

OLDŹWIG to firma powstała w 1989 roku z ciągłością pracy w branży dźwigowej od 1974 roku. Posiada łączność dla sprawnego działania POGOTOWIA DŹWIGOWEGO oraz odpowiednie zaplecze techniczne, wysoko wykwalifikowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem w zakresie montażu, remontów, modernizacji, konserwacji i napraw dźwigów osobowych, towarowo – osobowych, towarowych, zarówno elektrycznych jak i hydraulicznych, schodów i chodników ruchomych, podestów i platform. Pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do prac przy wymienionych urządzeniach dźwigowych.

Zakład posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do prowadzenia działalności dźwigowej.
Wykonujemy obsługę ponad 450 urządzeń dźwigowych na terenie całego miasta Olsztyna w budynkach mieszkalnych, biurowcach i zakładach, szkołach, przedszkolach, jak również na ternie całego województwa. Nasze prace wykonywane sa profesjonalnie, fachowo nadzorowane, prowadzone w sposób zorganizowany.

Mamy szereg porozumień i autoryzacji z producentami i dystrybutorami części zamiennych do dźwigów.
Prowadzimy ciągłą współpracę z wieloma firmami dźwigowymi w Polsce, wymieniamy doświadczenia, pogłębiamy wiedzę zgodnie z postępem technicznym i zmianami uwarunkowań prawnych dotyczących dźwigów.

Firma posiada autoryzację wielu producentów i dostawców dźwigów, gwarantuje tym ciągłość dostawy części zamiennych, oraz wysoką ich jakość.
 


7:00-15:00

tel.: 089-19282
tel. kom.: 510 260 143

Adres biura:

10-683, Olsztyn
ul. Augustowska 14

 

copyright © by Oldźwig 2009 - 2024 All rigths reserved
Projekt i realizacja Artneo